Dla Izy – festyn charytatywny, sobota 14 lipca

W sobotę 14 lipca o godz. 16.00-20.00 na boiskach parafii Ducha Świętego odbędzie się festyn charytatywny DLA IZY. Izabela Karpa to nauczycielka z naszej szkoły, wychowawczyni klasy II A, młoda mama dwójki dzieci. Zbieramy pieniądze na operację ratującą jej życie. Może być ona wykonana tylko za granicą.

• koncert największych hitów disco polo w wykonaniu Mateusza,
  • pokazy różnych styli tanecznych w wykonaniu koszalińskich szkół tańca,
  • licytacje atrakcyjnych przedmiotów (biżuteria, instrumenty muzyczne, vouchery na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, bony upominkowe, wejściówki na basen i wiele innych),
  • wystawa militariów, mundurów wojskowych,
  • atrakcje dla najmłodszych (konkursy, gry, zabawy, malowanie twarzy, tatuaże)
  • porady prawne (adwokat, radca prawny),
  • pomiary poziomu cukru we krwi, badanie ciśnienia przez kadrę medyczną,
  • dziecięca giełda używanych zabawek,
  • PYSZNE JEDZONKO (grillowane mięsa, bigos, grochówka, żurek),
  • SMAKOŁYKI (ciasta, babeczki, popcorn, wata cukrowa).

WPŁATY NA KONTO : Fundacja POKOLORUJ ŚWIAT w Koszalinie – KRS 0000241746 – Bank PKO BP S.A. – 54 1020 2791 0000 7802 0207 2510. W tytule wpłaty dopisek: „Dla Izy”