Bal karnawałowy 2018

W piątkowe przedpołudnie, 12 lutego, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu aula zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną księżniczek, kowbojów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła grupa „Klauni Kulki”, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie z Kulką i Kulkiem, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *