Szkolne jasełka

8 stycznia w kościele parafialnym Ducha Świętego odbyły się szkolne jasełka, które mają już wieloletnią tradycję. W tym roku zostały wyreżyserowane przez księdza Przemysława Gracka i Panią Irenę Filus, a aktorami byli uczniowie klasy VI Katolickiej Szkoły Podstawowej. Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe przyjęło niekonwencjonalną formę. Grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, uczniowie zobaczyli nie tylko Bożą rodzinę ale również współczesne nam osoby. Przedstawienie zostało wzbogacone kolędami w wykonaniu szkolnego chóru. Po jasełkach wszyscy zgromadzeni symbolicznie podzielili się opłatkiem.