Ślubowanie klas pierwszych

We wtorek 17 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności dyrekcji, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny. Następnie przyszła kolej na oficjalna część uroczystości , którą rozpoczęło wprowadzenie na salę Pisma Świętego. Wszyscy uczniowie ślubowali powtarzając za panią Dorotą Wiśniewską słowa przysięgi, następnie ksiądz Przemysła Gracek  dokonał aktu pasowania na uczniów szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki , po czym wszyscy zgromadzeni goście udali się na poczęstunek.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się,że jesteście już uczniami Katolickiej Szkoły Podstawowej ! Życzymy Wam samych sukcesów w nauce! Powodzenia!

Tekst: Dorota Wizner. Zdjęcia: Estera Sawczuk.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *