Jasełka 2015 (zdjęcia)

13 stycznia 2015 roku nauczyciele wraz z uczniami Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Gimnazjum przeżywali swoje spotkanie opłatkowe. Łamanie opłatkiem poprzedziły Jasełka w wykonaniu klasy I Gimnazjum oraz klas I a i b Szkoły Podstawowej. Całą imprezę uświetniły śpiewy chóru złożonego z uczniów szkoły, prowadzonego przez panią Magdalenę Kowalską. Przy śpiewie kolęd i pastorałek ujrzeliśmy kolejną odsłonę cudu Narodzenia Pańskiego. W trakcie przedstawienia został uroczyście odczytany fragment Pisma Świętego mówiący o narodzeniu Jezusa. Po występach uczniowie wraz z nauczycielami podzielili się opłatkiem. Życzenia opłatkowe dla wielu były momentem przeprosin, podziękowań jak również momentem uśmiechu i radości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *