Sztafeta pływacka dla Jana Pawła II

2 kwietnia uczniowie Gimnazjum Katolickiego im. Jana Pawła II uczestniczyli w zawodach bicia rekordu Guinnesa w sztafecie pływackiej odbywającej się na basenie olimpijskim Floating Arena w Szczecinie.

Ideą przewodnią imprezy było uczczenie 7. rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II. Z tej okazji uczestnicy przepłynęli 9665 długości basenów, to jest tyle, ile dni trwał pontyfikat Karola Wojtyły.

Gimnazjum Katolickie reprezentowali uczniowie: Anna Brzozowska, Jerzy Danielewicz, Mateusz Gawroński, Adrian Pietrulewicz,
Agata Kiwacz, Samanta Myrna, Sonia Smolińska i Mikołaj Dreliszak oraz nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Bryła.